Whatsapp Sipariş
Kategoriler
Sepetiniz


Android El Terminali

Windows Mobile ve Windows CE işletim sistemlerinden sonra piyasa sürülen android işletim sistemli el terminalleri en uygun fiyatlara etiketimiz.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. Tüm marka model el terminali tedariği ( 2.El yada SIFIR ) android ve diğer tüm marka model işletim sistemi ne olursa olsun el terminallerinizin garantili teknik servis hizmetini vermekteyiz. Aşağıdaki sayfadan Android El Terminallerini inceleyebilir, teknik sorunlar ile alakalı tüm desteği uzman teknisyen arkadaşlarımızdan bir telefon yardımı ile alabilirsiniz.  


Bitatek Frey Glider Android El Terminali Wifi + Bluetooth Özellikleri● Android 6.0 (Marshmallow) İşletim Sistemi● Sekiz Çekirdekli 1.5 GHZ Mikro İşlemci● 2 GB Mobile DDR RAM, 16 GB eMMC ROM● 5.0 İnç Renkli Dokunmatik Ekran● WLAN, Bluetooth, GPRS/GSM ve GPS Seçenekleri● Karekod Okuyuculu● IP65 K..
22.780,83 TL + KDV
Bitatek Frey Glider Android El Terminali Wifi + Bluetooth + 4G LTE + GPS Özellikleri● Android 6.0 (Marshmallow) İşletim Sistemi● Sekiz Çekirdekli 1.5 GHZ Mikro İşlemci● 2 GB Mobile DDR RAM, 16 GB eMMC ROM● 5.0 İnç Renkli Dokunmatik Ekran● WLAN, Bluetooth, GPRS/GSM ve GPS Seçenekleri● Karekod Ok..
36.812,51 TL + KDV
Bitatek Frey Master Android El Terminali Özellikleri● Android 6.0 (Marshmallow) İşletim Sistemi● Sekiz Çekirdekli 1.5 GHZ Mikro İşlemci● 2 GB Mobile DDR RAM, 16 GB eMMC ROM● 4,3 İnç Renkli Dokunmatik Ekran● WLAN, Bluetooth, GPRS/GSM ve GPS Seçenekleri● Karekod Okuyuculu● Fiziksel Tuş Takımı● IP..
21.955,44 TL + KDV
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)