Whatsapp Sipariş
Kategoriler
Sepetiniz


İptal ve İade Koşulları

İptal ve iade talepleri sadece hesabım altından iade taleplerim menüsü kullanılarak gerçekleştirilebilir. Almış olduğunuz ürününü (barkod yazıcı, barkod okuyucu vb. elektronik ürünler) ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirten bir dilekçe ile Yurtiçi Kargo ile açık adresimizi belirterek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Firmamız üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Sizin tarafınızdan yanlış verilen siparişlerde değişim ve iade alınmamaktadır. Örneğin; kuşe etiket sipariş verdiniz. Siparişiniz üretildi ve teslim aldınız. Ancak sizin asıl ihtiyacınız eco termal etiket olduğunu anladınız. Bu tarz durumlarda değişim yapılmamaktadır. Yanlış verilen siparişlerde Etiketimiz.com sorumlu değildir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde gidiş dönüş kargo ücreti iade bedelinden kesilecektir. Kapıda ödeme yöntemiyle yapılan alışverişlerde kapıda ödeme bedeli de kesilecektir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Sitede satılan yapışkanlı etiket, japon akmaz ve ribonlarda ham madde, işçilik ve nakliye kaynaklı hatalardan Etiketimiz.com sorumludur. Etiketimiz.com ürünü birebir üretmek veya değiştirmekle sorumludur. Yanlış verilen siparişlerden doğacak sorunlardan Etiketimiz.com sorumlu tutulamaz. Etiketimiz.com değişiklik yapma hakkını gizli tutar.